a

Chcemy lepiej

Zapraszam Cię do świata biżuterii Mokave. Poznaj nasze wartości i filozofię pracy

Pielęgnacja

Aby jak najdłużej cieszyć się blaskiem naszej biżuterii, dbaj o nią w odpowiedni sposób:

  • chroń przed wilgocią;
  • zdejmuj do kąpieli i mycia rąk;
  • unikaj bezpośredniego kontaktu z perfumami i kosmetykami;
  • chroń przed detergentami.

Unikaj spania w biżuterii oraz noszenia jej podczas intensywnych ćwiczeń fizycznych. Przechowuj ją w suchym miejscu i staraj się trzymać osobno, aby zapobiec utlenianiu i splątywaniu poszczególnych jej elementów.

Stosując się do powyższych wskazówek sprawisz, że Twoja biżuteria będzie długo w dobrej kondycji. Zapobiegniesz też przedwczesnemu ścieraniu się i korodowaniu – naturalnym procesom, jakim ulegają srebro i złoto.

ZŁOCENIE

Większość naszej biżuterii jest złocona. Jesteśmy dumni, że w naszej pracowni jubilerskiej posiadamy własną linię złocenia, dlatego mamy pełną kontrolę nad jakością i procesem produkcji. Pamiętaj, że warstwa złota po pewnym czasie może ulec wytarciu. Jeśli uważasz, że przeciera się ona zbyt szybko lub biżuteria straciła pożądany kolor, odezwij się do nas – pomożemy Ci przywrócić jej piękny wygląd, złocąc na nowo. Napisz wiadomość na adres sklep@mokave.pl lub zadzwoń pod numer +48 506 112 196.

W trosce o planetę

Chcemy, by nasza działalność odciskała jak najmniejsze piętno na środowisku naturalnym, dlatego na każdym etapie tworzenia pracujemy odpowiedzialnie.

  1. Złoto i srebro, z których wykonujemy biżuterię, poddajemy recyklingowi za pomocą rafinacji.
  2. Pakujemy Wasze zamówienia w papier, stosujemy też certyfikowane ekologiczne wypełnienia.
  3. Działamy lokalnie – dzięki temu wspieramy lokalnych rzemieślników i przedsiębiorców, a także minimalizujemy ślad węglowy.

Wierzymy w to, że małe zmiany mają dużą moc!

Zamówienia indywidualne

Oprócz autorskiej biżuterii w MOKAVE projektujemy także modele na indywidualne zamówienia. Z przyjemnością stworzymy dla Was biżuterię na specjalną okazję, unikatowy symbol uczuć, osobisty talizman. Projektujemy i wykonujemy pierścionki zaręczynowe: klasyczne, nowoczesne lub zupełnie unikatowe. Naszą specjalnością i znakiem rozpoznawczym są wyjątkowe pierścionki zaręczynowe z surowymi kamieniami. Tworzymy z Wami także obrączki ślubne: klasyczne i alternatywne. Więcej na ten temat znajdziesz w zakładce “Obrączki ślubne” lub ” Pierścionki zaręczynowe“.

Jeśli chcesz poznać szczegóły realizacji – cenę, zakres działań i czas oczekiwania – napisz do nas bezpośrednio na adres kontakt@mokave.pl lub zadzwoń pod numer +48 506 112 196.

Naprawa

W MOKAVE uważamy, że warto naprawiać swoje ulubione rzeczy. Właśnie dlatego jesteśmy zawsze gotowi do pomocy przy uszkodzeniach naszej biżuterii. Naprawiamy przerwania, ukruszenia elementów łączących, przewlekamy na nowo kamienie i elementy metalowe, odświeżamy powierzchnie, usuwamy zaśniedzenia oraz ponownie złocimy.

Czas realizacji naprawy zależy od stanu biżuterii i rodzaju uszkodzenia. Zwykle jest to do 4 tygodni, niemniej zastrzegamy sobie prawo do wydłużenia tego terminu. Każdą naprawę wyceniamy indywidualnie, w zależności od liczby zabiegów, które musimy wykonać, aby na koniec Wasza biżuteria cieszyła Was tak mocno, jak w chwili zakupu. 

Biżuterię przeznaczoną do naprawy możesz dostarczyć osobiście do naszej pracowni lub wysłać na adres:

Pracownia Jubilerki

Sienkiewicza 82/84

90-318 Łódź

tel. 506 112 196

Przed wysłaniem paczki prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny oraz dodanie do przesyłki kartki z danymi właściciela i informacją, jakiego rodzaju naprawy oczekuje.

Dziękuję, Ukochana Bardzo zadowolona bo naszyjnik i piękny, i ręcznie robiony, i ślicznie zapakowany.

- Pan Jarek -

Dziękujemy serdecznie za poświęcony czas, za wszystkie rozmowy telefoniczne i maile. Jesteśmy bardzo zadowoleni, obrączki są pięknie wykonane

- Weronika i Mateusz -

Naszyjnik przepiękny i już stał się moim ulubionym talizmanem. A cały rytuał odpakowania, warstwa po warstwie... Sama przyjemność

- Pani Karolina -