ANIMA

Inspiracją dla powstania tej kolekcji była m.in. jungowska koncepcja archetypów. Wg niej każdy z nas składa się – w różnych proporcjach – z energii żeńskiej i męskiej.

Anima to hołd dla żywiołu powietrza, oznacza też duszę i oddech. Stąd płynne formy całej kolekcji, które symbolizują wewnętrzne przepływy energii.

To manifest współczesnej kobiety – świadomej swojej wewnętrznej siły.

Niech ta pochwała dla oryginalności i indywidualizmu zachęci Cię do odkrywania siebie i życia na własnych zasadach.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca (Jubilerka Pola Chrobot). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności. Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: kontakt@mokave.pl

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.