LUNA

Kolekcja Luna powstała z fascynacji bogatą symboliką księżyca, której przypisuje się znaczenia wzmacniające kobiecą naturę i moc.

Cykliczność faz księżyca sprawia, że od wieków utożsamia się go przede wszystkim z płodnością.

To hołd dla kobiecości i wewnętrznej magii, która drzemie w każdej z nas.

Wybierz dla siebie księżycowy symbol, który wzmocni Twój kobiecy potencjał.

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca (Jubilerka Pola Chrobot). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności. Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: kontakt@mokave.pl

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.