/    /  RĘCZNIE ROBIONE PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE
PROJEKTUJĘ I WYKONUJĘ PIERŚCIONKI ZARĘCZYNOWE NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE.

Jeśli jesteś zainteresowany – napisz do nas kontakt@mokave.pl lub zadzwoń 506112196

Naszą specjalnością i znakiem rozpoznawczym są wyjątkowe pierścionki zaręczynowe z surowymi diamentami i innymi kamieniami szlachetnymi. Oferuję także klasyczne i minimalistyczne formy. Każdy pierścionek zaprojektowany na zamówienie jest inny i wyjątkowy, ponieważ dopasowujemy go do tej jedynej osoby, która będzie go nosić.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Sprzedawca (Jubilerka Pola Chrobot). Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności. Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: kontakt@mokave.pl

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności sklepu internetowego. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody.