✦ DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI JUŻ OD 400 ZŁ ✦

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem sklepu internetowego jest Pola Chrobot prowadząca działalność gospodarczą pod firmą JUBILERKA POLA CHROBOT. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności, która zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: sklep@mokave.local lub tel.: +48 506 112 196.

ZASADY ZWROTÓW I REKLAMACJI

Sklepu internetowego Mokave.pl

ZWROTY

  1. Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
  2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
  3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, prosimy o poinformowanie nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia. Oświadczenie prosimy wysłać na adres mailowy: sklep@mokave.pl lub bezpośrednio na adres: Pola Chrobot Jubilerka, ul. 10 lutego 5a, 90-303 Łódź.
  4. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
  5. Szczegółowe informacje dotyczące zasad Reklamacji znajdą Państwo w Regulaminie sklepu internetowego Mokave, w zakładce “Regulamin”. formularz odstąpienia od umowy FORMULARZ DO POBRANIA (PDF)

REKLAMACJE

  1. Reklamacje dotyczące wad Towaru Konsument powinien kierować na adres Sprzedawcy w formie pisemnej. O wysłaniu zawiadomienia można także poinformować Sprzedawcę drogą elektroniczną na adres: sklep@mokave.pl
  2. Reklamacja powinna zawierać szczegółowy opis wady Towaru i żądanie Konsumenta, ewentualnie także dokumentację fotograficzną.
  3. Jeśli reklamacja zostanie uznana, Sprzedawca podejmie odpowiednie działania zgodnie z żądaniem Konsumenta.
  4. Szczegółowe informacje dotyczące zasad Reklamacji znajdą Państwo w Regulaminie sklepu internetowego Mokave, w zakładce “Regulamin”.
  5. Formularz reklamacji PLIK DO POBRANIA (PDF)