/  Zwroty i Reklamacje

ZASADY ZWROTÓW I REKLAMACJI

Sklepu internetowego Mokave.pl

Zwroty

 1. Mają Państwo prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
 2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia, w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
 3. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, trzeba nas poinformować o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. wiadomość wysłana pocztą elektroniczną lub tradycyjną) na adres:
  Pola Chrobot Jubilerka
  ul. Sienkiewicza 82/84
  90-318 Łódź
  kontakt@mokave.pl lub sklep@mokave.pl
 4. Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.
 5. Szczegółowe informacje dotyczące zasad Reklamacji znajdą Państwo w Regulaminie sklepu internetowego Mokave, w zakładce “Regulamin”.
  formularz odstąpienia od umowy PLIK DO POBRANIA (PDF)


Reklamacje

 1. Reklamacje dotyczące wad Towaru Konsument powinien kierować na adres Sprzedawcy w formie pisemnej. O wysłaniu zawiadomienia można także poinformować Sprzedawcę drogą elektroniczną na adres: kontakt@mokave.pl lub sklep@mokave.pl
 2. Reklamacja powinna zawierać szczegółowy opis wady Towaru i żądanie Konsumenta, ewentualnie także dokumentację fotograficzną.
 3. Jeśli reklamacja zostanie uznana, Sprzedawca podejmie odpowiednie działania zgodnie z żądaniem Konsumenta.
 4. Szczegółowe informacje dotyczące zasad Reklamacji znajdą Państwo w Regulaminie sklepu internetowego Mokave, w zakładce “Regulamin”.
 5. Formularz reklamacji PLIK DO POBRANIA (PDF)